Chladicí vitríny bez agregátu

Chladicí prodejní vitríny bez agregátu slouží k prezentaci a snadnému přístupu zákazníka k prodávanému zboží. Mezi typy chladicích zařízení bez agregátu nabízíme nejlevnější obslužné vitríny, přístěnné vitríny a cukrářské vitríny, které jsou určeny pro vystavení, prodej a uchování potravin v krátké době při nižších teplotách. Chladící vitríny bez agregátu potřebují externí zdroj chlazení. Sestavením různých modulů této řady vitrín lze optimálně využít prodejní plochu, a tím uspokojit přání a představy zákazníka o vzhledu jeho prodejny. Je vhodná pro vybavení středních provozoven a supermarketů.

Nevíte si rady s výběrem chladíci vitríny?      

    

Malachit chladicí vitrína krytá bez agregátu

IZUMRUD chladicí vitrína bez agregátu

V současné době probíhá na chladicí vitríny mimořádná akce se slevami až 40 %.  Provádíme totální výprodej skladu. Využijte jedinečný výprodej a pořiďte si chladicí prodejní vitrínu levně již dnes! 

Nevíte si rady, který typ chladící vitríny je vhodný pro Vaše podnikání? Rádi Vám poradíme nebo si přečtěte, jaké jsou rozdíly mezi chladící vitrínou s agregátem a bez něj. 

Pro vaše dotazy a cenové nabídky prosím pište na náš mail   

    

Kdo používá naše výrobky?

Našim produktům věří největší evropské obchodní domy, můžete i Vy.

Napište nám!

Chcete pomoci s výběrem?

Chcete svou volbu raději probrat s odborníky? Ozvěte se nám!

Vážení zákazníci,

regály a regálové systémy Magma využívají přední evropské supermarkety a obchodní domy, cenově dostupné jsou ale všem.

Věřím, že si z naší nabídky budete schopni vybrat, případně jsme Vám kdykoliv k dispozici, pokud budete potřebovat konzultaci.

Volat můžete na:   +43 676 675 33 79

WhatsApp & Viber +43 676 675 33 79

Kontaktni osoba  

Lolua Vladislav- jednatel